Reklama samochody.pl

Wola Jabłońska. Ciężarówka wypadła z drogi i…przewróciła się na bok (ZDJĘCIA)

Kierowca ciężarówki, która wypadła z drogi i przewróciła się na bok może mówić o sporym szczęściu, że w tym zdarzeniu nic mu się nie stało i wyszedł sam z pojazdu o własnych siłach.

Wszystko wydarzyło się w czwartek 14 marca o godzinie 8:20. Służby ratunkowe zostały powiadomione, że w miejscowości Wola Jabłońska samochód ciężarowy wypadł z drogi i przewrócił się na bok.

Na miejsce natychmiast skierowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Grodzisku Wielkopolskim i Nowym Tomyślu, oraz ochotników z Wioski, Rakoniewic i Boruji Kościelnej.

Samochodem ciężarowym były przewożone artykuły spożywcze. Gdy samochód przewrócił się na bok doszło do wycieku oleju napędowego. Pracujący na miejscu zdarzenia strażacy zatamowali wyciek.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 36-letni mieszkaniec powiatu pleszewskiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego pojazd zjechał z drogi i przewrócił się informuje portal wlkp112.pl Aleksandra Hoffmann, z grodziskiej policji

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym dodaje Hoffmann

foto. PSP Grodzisk Wlkp.

Poprzedni artykułWolsztyn. To holowanie zaskoczyło policjantów
Następny artykułVolkswagen rozpadł się na dwa kawałki po zderzeniu z fordem. Kierowca żyje, bo był pijany?