Wielkopolska 112
  • Strona główna
  • Poznań
  • Kalisz
  • Konin
  • Leszno
  • Wiadomości
    • Więcej
      • Chodzież
      • Czarnków
      • Gostyń
      • Grodzisk Wlkp.
      • Kargowa
      • Kępno
      • Międzychód
      • Nowy Tomyśl
      • Oborniki
      • Ostrzeszów
      • Pleszew
      • Słupca
      • Szamotuły
      • Wolsztyn
      • Złotów
    • Gniezno
    • Jarocin
    • Koło
    • Kościan
    • Krotoszyn
    • Ostrów Wlkp.
    • Piła
    • Rawicz
    • Śrem
    • Środa Wlkp.
    • Turek
    • Wągrowiec
    • Września
    • Wschowa
Reading: Wjechał BMW do stawu. Przemoczony chciał uciec. Wydmuchał aż trzy promile
Udostępnij
Wielkopolska 112Wielkopolska 112
Font ResizerAa
Search
Follow US
© 2022 Foxiz News Network. Ruby Design Company. All Rights Reserved.
Wielkopolska 112 > Wiadomości > Ostrów Wlkp. > Wjechał BMW do stawu. Przemoczony chciał uciec. Wydmuchał aż trzy promile
Ostrów Wlkp.

Wjechał BMW do stawu. Przemoczony chciał uciec. Wydmuchał aż trzy promile

Ostatnia aktualizacja 19 lutego 2024 12:33
Opublikowano 19 lutego 2024
Udostępnij
39-latek przyznał się do prowadzenia BMW. Był kompletnie pijany. Bełkotał i zataczał się.
Udostępnij

W niedzielę, 18 lutego, policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zostali wezwania do BMW, którym kierujący wjechał do stawu. Policjanci zatrzymali przemoczonego kierowcę, kiedy uciekła się z miejsca zdarzenia. Wydmuchał aż trzy promile alkoholu.

Wszystko wydarzyło się niedzielę około godz. 21.00. Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego zostali wezwani do Kocina. Tam kierujący BMW wjechał tam do stawu na prywatnej posesji. Wyszedł z samochodu i zaczął uciekać z miejsca zdarzenia.

Jadący na miejsce zdarzenia patrol policjanci zauważył idącego drogą, przemoczonego mężczyznę. Od razu została zatrzymany. To był  kierujący BMW. 39-latek przyznał się do prowadzenia BMW. Był kompletnie pijany. Bełkotał i zataczał się.

- Reklama -

Po chwili wydmuchał aż trzy promile alkoholu. Zatrzymany i karetką pogotowia ratunkowego trafił do szpitala.

39-latek BMW jechał na szczęście sam. W szpitalu kierowcy została pobrana krew do badań.

Samochodem zajęli się strażacy. Wypompowali wodę ze stawu i wyciągnęli zatopiony samochód.

TAGGED:bmwpijanypijany kierowcapolicjastawwjechał
Udostępnij ten artykuł
Facebook Email Copy Link
Udostępnij
Poprzedni artykuł Przyszedł na komendę zapytać dlaczego dwa razy była u niego policja. Bardzo się zdziwił
Następny artykuł Zrobił zakupy w markecie, a potem poinformował obsługę, że parkując uderzył w ścianę. 78-latek był pijany
- Reklama -

Wybrane dla Ciebie

- Reklama -
Zaginiona mieszkanka Chorzemina odnaleziona

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 43-letniej Agnieszki z Chorzemina. Została odnaleziona

0 min czytania
Zaginęła Agnieszka Kaczmarek z Chorzemina

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Chorzemina, Agnieszki Kaczmarek lat 42. Kobieta mierzy 160…

1 min czytania

Może Ciebie zainteresować

Grodzisk Wlkp.

Kobieta w BMW pędziła jak szalona. Teraz musi zapłacić 2500 złotych mandatu

Policjanci grodziskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki BMW, którego kierowca znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Mieszkanka gminy Granowo zignorowała…

1 min czytania
Ostrów Wlkp.

Tragedia. Strażak zmarł po grze w tenisa stołowego

Do tragedii doszło w Odolanowie. Strażak grał w tenisa stołowego. Nagle zasłabł. Udało mu się przywrócić funkcje życie, ale 37-latek…

1 min czytania
Poznań

Wyrzucił śmieci na Oławskiej w Poznaniu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak informuje nasz portal czytelnik Michał - W dniu dzisiejszym około godziny 9:39 na ulicy Oławskiej w Poznaniu w pobliży torów…

1 min czytania
Z kraju

7-letni Kuba został policjantem, był nawet na patrolu (ZDJĘCIA)

We wtorek (5 kwietnia) w Zespole Szkół numer 16 przy ulicy Dunikowskiego w Gorzowie Wielkopolskim, 7-letni Kuba spełnił swoje marzenia…

3 min czytania
Wielkopolska 112

© 2025 – Wielkopolska 112, Wszelkie prawa zastrzeżone | hvln.pl

Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?