Reklama samochody.pl

Wezwał policję. Powiedział, że się zabije. Kiedy przyjechali poprosił o… podwiezienie na dworzec

Do zdarzenia doszło w Środzie Wielkopolskiej. Nieodpowiedzialny 53-latek wezwał na pomoc policję. Kiedy policjanci dotarli na miejsce dowiedzieli się, że mężczyzna potrzebuje transportu na dworzec.

Pod numer 112 zadzwonił mężczyzna wzywając pomocy. Operator zaalarmował policjantów o osobie, która chce popełnić samobójstwo. Ponieważ zgłaszający znajdował się w Chociczy na miejsce skierowano policjantów z pobliskiego posterunku w Nowym Mieście nad Wartą. Na miejsce wezwano również karetkę pogotowia.

Zgłaszającym okazał się 53-letni mężczyzna, który pijany wezwał pomoc. W rozmowie z policjantami przyznał, że chciał, żeby… policjanci zawieźli go na dworzec kolejowy.

Mundurowi ukarali mieszkańca nowomiejskiej gminy mandatem za bezpodstawne wezwanie służb i poinformowali, że jeśli sytuacja się powtórzy sprawę skierują do sądu. Po przyjęciu mandatu mężczyzna wstał i o własnych siłach poszedł do domu.

Poprzedni artykułZaczęło się od śmietnika. Spłonął samochód i ogień przedostał się na dach domu (ZDJĘCIA)
Następny artykułTrzej przedsiębiorcy z Wielkopolski z branży samochodowej zatrzymani przez CBA. Chodzi o wyłudzenia podatków VAT