Wbiegła pod dostawczą toyotę. Potrącona 12-latka wyleciała w powietrze (FILM)

Czasami jeden błąd, chęć zyskania kilku sekund, może zadecydować o tym, że stracimy życie albo zdrowie. Musimy być tego świadomi i zrozumieć, że nieprzestrzeganie przepisów może doprowadzić do tragedii. Dotkliwie przekonała się o tym 12-latka.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na ulicy Słonecznej w Starej Iwicznej. 12-letnia dziewczynka wracała z lodowiska. Wysiadła z autobusu i chciała przejść na drugą stronę jezdni. Nie skorzystała jednak z przejścia dla pieszych, chociaż to znajdowało się w niedalekiej odległości.

Postanowiła pokonać drogę przebiegając przez nią. Wbiegła na drogę i wtedy została potrącona przez dostawczą toyotę, za kierownicą której siedziała 50-letnia kobieta.

Zderzenie z pojazdem spowodowało w tym przypadku na szczęście niewielkie obrażenia 12-latki. Sprawa swój finał znajdzie jednak w Sądzie Rodzinnym.

Opublikowany film powinien być przestrogą dla innych i przypomnieniem, że nieprzestrzeganie przepisów, ich lekceważenie, może doprowadzić do tragedii. Pamiętaj, że prawa fizyki nie da się oszukać. Pieszy w zderzeniu z samochodem zawsze ma dużo mniejsze szanse. Nie warto ryzykować, bo się nie opłaca.

Poprzedni artykułNie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu przesiedział 18 lat za morderstwo, którego nie popełnił
Następny artykułUkradł klacz i próbował wprowadzić ją do… mieszkania na piętrze w bloku