Reklama samochody.pl

W koszmarnym wypadku, dzień przed ślubem zginęli wykładowca UAM i jego narzeczona

O śmierci naukowca informuje UAM. „Z głębokim żalem i niedowierzaniem, poruszeni ogromem tragedii, informujemy, że w dniu 31 sierpnia 2021 roku zmarł tragicznie nasz nieodżałowany Kolega i Przyjaciel dr inż. Bartosz Wojtyra”.

Do tragedii doszło we wtorek, 31 sierpnia, na drodze w Świecy. Zderzyły się ciężarówka i citroen. Siła uderzenia była potężna. Samochód osoby wypadł z drogi na pole. Na miejsce szybko dojechały służby ratunkowe.

W wypadku zginęli Bartosz Wojtyra i jego narzeczona. W środę, 1 września mieli wziąć ślub.

Bartosz Wojtyra  to wykładowca UAM. Na stronie internetowej Uniwersytetu Adama Mickiewicza pojawiła się informacja, o śmierci pracownika Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM. „Z żalem zawiadamiamy, że 31 sierpnia 2021 roku zmarł dr inżynier Bartosz Wojtyra, adiunkt w Zakładzie Geografii Rolnictwa i Wsi Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM, Sekretarz Unii Uczelni na Rzecz Rozwoju Kierunków Studiów w Zakresie Gospodarowania Przestrzenią, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kierownik i uczestnik projektów badawczych, autor wielu publikacji w prestiżowych czasopismach i wydawnictwach. Inicjator i organizator wielu przedsięwzięć na rzecz rozwoju geografii człowieka oraz planowania przestrzennego w Polsce”.

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. Zginęli młodzi narzeczeni, dzień przed ślubem. Zderzyli się z ciężarówką
Następny artykułKoszmarny wypadek. Peugeot owinął wkół drzewa. Młody mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala (ZDJĘCIA)