Reklama Toyota

Volkswagen wbił się w ciężarówkę. Mogło dojść do tragedii

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w gmine Krzywiń w powiecie kościańskim. Samochód osobowy marki volkswagen wbił się w ciężarówkę. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Wszystko wydarzyło się w czwartek 16 września, około godziny 6:30 w miejscowości Czarna Wieś. Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe.

20-latek kierujący volkswagenem golfem nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z ciężarowym volvo – informuje Mariusz Wojciechowski rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościanie

Volkswagen wjechał wprost pod ciężarówkę. Osobówka została zmiażdżona. Młody mężczyzna był zakleszczony w pojeździe, strażacy za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wykonali dostęp do młodego mężczyzny.

Młody mężczyzna drogą lotniczą został przetransportowany do szpitala. Natomiast kierującemu samochodem ciężarowym 48-letniemu mężczyźnie mieszkańcowi województwa pomorskiego nic się nie stało.

 

Poprzedni artykułPotrącenie w Lesznie. Ranna dziewczynka na elektrycznej hulajnodze (ZDJĘCIA)
Następny artykułCo za bestialstwo. Ktoś środkiem chemicznym zabił 420 tys. pszczół