Reklama Toyota

Upita matka w domu z małym dzieckiem. Miała 4 promile alkoholu. Smażyła mięso na głębokim tłuszczu

Policjanci zatrzymali kobietę, która będąc w stanie upojenia alkoholowego opiekowała się 3,5-letnią córką. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Przekazane została pod opiekę innych członków rodziny. Jej matka miał cztery promile alkoholu.

Policjanci z komisariatu w Nowej Rudzie dostali zgłoszenie od kuratora, że podczas wizytacji u jego podopiecznych, zastał upojona wręcz alkoholem matkę małego dziecka. Policjanci pojechali pod wskazany adres. Tam zastali kompletnie pijaną 34–latkę. Kobieta opiekowała się swoją 3,5-letnią córką.

Nieodpowiedzialna matka zataczała się bełkotała. W pomieszczeniu obok na kuchence smażyło się mięso na głębokim tłuszczu. Kobieta wydmuchał cztery promile alkoholu.
Policjanci nawiązali kontakt z ojcem dziecka. On również był pijany, dlatego dziewczynka została oddana pod opiekę rodzinie.

Ustalono, że kobieta ma już ograniczone prawa rodzicielskie. Teraz materiały dotyczące ujawnionego zaniedbania w sprawowaniu opieki nad dzieckiem zostaną przekazane do sądu. Ponadto policjanci sprawdzą, czy 34-latka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Może jej grozić za to kara nawet do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułTragedia. Wjechał hyundaiem w murowany przystanek. Nie żyje (ZDJĘCIA)
Następny artykułUdawał manekina, żeby nocą kraść w galerii. Wpadł kolejny raz (FILM)