Reklama samochody.pl

Ukryła się pod kołdrą, bo za znęcanie się nad zwierzętami miała iść do więzienia

Śremscy kryminalni zatrzymali poszukiwaną listem gończym 25-letnią śremiankę, która nie zgłaszała się do odbycia kary pozbawienia wolności, a skazana została za znęcanie się nad zwierzętami. Funkcjonariusze znaleźli ją w jednym z mieszkań na Jezioranach – w pokoju, za tapczanem leżała przykryta kołdrą. Teraz najbliższe miesiące kobieta spędzi w więzieniu.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie namierzyli i zatrzymali 25 – letnią śremiankę.

Kobieta za znęcanie się nad zwierzętami została skazana przez sąd na karę grzywny i nieodpłatnej pracy. Ponieważ śremianka uchylała się od tej kary, to sąd zamienił ją na karę bezwzględnego pozbawienia wolności w wymiarze 171 dni. Skazana 25-latka nie zgłaszała się także do aresztu, dlatego sąd wydał za nią nakaz doprowadzenia, a później, pod koniec listopada 2021 roku, list gończy.

Wczoraj, 8 lutego, kryminalni ustalili, że ukrywająca się kobieta przebywa w jednym z mieszkań w Śremie, na osiedlu Jeziorany. Kiedy policjanci weszli do tego mieszkania, to 25-latkę znaleźli w pokoju. Schowała się za tapczanem, gdzie leżała przykryta kołdrą.

Teraz najbliższe miesiące kobieta spędzi w więzieniu.

Poprzedni artykułPoszukiwania zaginionej osoby zakończone sukcesem. 13-latek zauważył mężczyznę w lesie
Następny artykułTo sobie pojechał. 29-latek dostał mandat 3,5 tys. zł i stracił prawo jazdy