Trzy napady na stacje benzynowe w Pile. Bandzior miał nóż

Kryminalni z Piły zatrzymali mężczyznę, który trzy razy napadł na stacje benzynowe i grożąc pracownikom nożem żądał wydania pieniędzy. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli amfetaminę. 29- latek został już aresztowany. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu kara do 12 lat więzienia.

Początek sprawy sięga lutego bieżącego roku. Wtedy, nad ranem zamaskowany mężczyzna wszedł do jednej ze stacji paliw w Pile. Następnie wyciągnął nóż, zaczął grozić pracownicy żądają wydania pieniędzy z kasy.

Sprawca zabrał około dwóch tysięcy złotych i uciekł do pobliskiego lasu. Potem doszło do dwóch podobnych napadów. Na szczęście żadnemu pracownikowi stacji nic się nie stało.

Od miesięcy kryminalni z Piły szukali bandyty. Ich ustalenia pozwoliły nakreślić rysopis sprawcy, a następnie ustalić jego dane. Mężczyzna w obawie przed odpowiedzialnością za swoje czyny opuścił miejsce zamieszkania, co nie przeszkodziło policjantom, którzy zatrzymali go za Piłą. Dodatkowo w trakcie przeszukania przy 29- latku znaleziono amfetaminę.

Decyzją Sąd Rejonowego w Pile mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Poprzedni artykułPędziła jak szalona. Teraz sporo musi zapłacić
Następny artykułAdwokat przemycał z Dominikany 89 cygar. Dał łapówkę skrzynkę z winem i gotówką. Stanie za to przed sądem