Reklama samochody.pl

Trener Unii Leszno pobity! Do zdarzenia doszło w gminie Kościan

Zasłużony żużlowiec i trener Unii Leszno, Roman Jankowski, trafił do szpitala w Kościanie. Najprawdopodobniej został pobity.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 19 listopada w jednej z miejscowości w gminie Kościan, gdzie najprawdopodobniej został pobity.

Kościańska komendą prowadzi dochodzenie. Zatrzymany został 26 latek z gm Kościan, usłyszał zarzut z Art 207 znęcanie sie i 157par 1 średni uszczerbek na zdrowiu, prokuratura zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania się, zakazu zbliżania i nakaz opuszczenia lokalu. Obrażenia ciała powyżej dni 7 –  informuje portal wlkp112.pl Jarosław Lemański z kościańskiej policji 

W związku z doniesieniami medialnymi Unia Leszno przekazała komunikat, w którym potwierdzono obecność Romana Jankowskiego w szpitalu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W związku z zapytaniami kierowanymi do Klubu Unia Leszno informujemy, że trener Roman Jankowski przebywa obecnie w szpitalu. Są to prywatne sprawy Trenera Jankowskiego których Klub nie będzie komentował. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszym Trenerem. Służymy i oferujemy Trenerowi pełne wsparcie ze strony klubu i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – czytamy na oficjalnym Facebooku klubu żużlowego z Leszna 

Roman Jankowski to legenda polskiego żużla. Przez ponad ćwierć wieku reprezentował Unię Leszno. Odniósł w karierze wiele sukcesów zarówno indywidualnych, jak i drużynowych. Potem zajął się szkoleniem młodzieży.

 

Cała redakcja portalu wlkp112.pl trenerowi Romanowi Jankowskiemu życzy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

Foto. Archiwum Radio Elka Leszno

Poprzedni artykułŚmierć na torach. Tragedia w Poznaniu
Następny artykułPoważny wypadek pod Włoszakowicami. Trzy osoby zakleszczone