Reklama Toyota

Oskórowane ciała zwierząt znaleziono koło Ignacewa! (UWAGA! Drastyczne zdjęcia)

W lasku w okolicy Ignacewa znaleziono oskórowane ciała zwierząt. Wielu internautów twierdzi, że to wilki albo psy…

Informację o znalezisku i zdjęcia, na których widać oskórowane ciała zwierząt opublikowano na profilu facebookowym Spotted Kościan. Z wpisu dowiedzieć się można, że odkrycia dokonano w lasku w okolicy Ignacewa. Niestety nie wiadomo, kiedy to się stało. Internauci oburzeni znaleziskiem zaczęli wysuwać swoje podejrzenia, co to mogą być za zwierzęta. Większość twierdzi, że wilki, znajdują się też tacy, którzy twierdzą, że z wyglądu ciała przypominają psy. Osoby znające się na temacie podkreślają z kolei, że najbardziej logicznym wyjaśnieniem wydaje się, że są to po prostu ciała lisów hodowlanych. Za tym przemawia też fakt, że to właśnie zimą futro lisa posiada najlepsze właściwości do późniejszego wykorzystania. Jest po prostu najładniejsze. – Być może worki spadły po prostu komuś z przyczepki przy przewożeniu do utylizacji? – zastanawia się  rozmówca portalu ekoscian.eu

Policja wie o incydencie, choć żadnego oficjalnego zgłoszenia na razie nie było. Funkcjonariusze udają się na miejsce, by sprawdzić te doniesienia.

Warto przypomnieć, że do podobnego zdarzenia doszło w lutym 2021 roku w okolicy Śmigla. Tam też znaleziono oskórowane ciała kilku zwierząt. Podejrzewano wtedy, że są to psy. Do sprawy będziemy wracać.

UWAGA! Zdjęcie drastyczne.

Zdjęcia: FB Spotted Kościan / źródło ekoscian.eu

 

 

Poprzedni artykułŚrem. Lekarz utknął w windzie. Wezwano straż pożarną
Następny artykułŚmiertelny wypadek. Czołowe zderzenie peugeota i ciężarówki