Reklama samochody.pl

Traktorzysta wymusił pierwszeństwo. W akcji Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (ZDJĘCIA)

W sobotę 28 listopada, o godzinie 11:53 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Kopanica w powiecie wolsztyńskim. 

| POLECANE – Dramat w Bykowcach. 13-latka popełniła samobójstwo 

Na miejsce natychmiast zadysponowano dwa zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Wolsztyna, jeden zastęp ochotników z Kopanicy, Patrol policji z Siedlca oraz z powodu wolnej karetki na miejsce wezwano Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego #Ratownik15 z Zielonej Góry.

Policjanci z posterunku z Siedlca, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus 30-letni mieszkaniec Kopanicy włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem osobowym marki Citroen Berlingo 58-letniej mieszkance Kargowej doprowadzając do zderzenia – mówi asp.sztab. Wojciech Adamczyk – Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie

| POLECANE – Groźny wypadek na drodze ekspresowej S5 w okolicach Leszna! Mężczyzna został potrącony przez samochód

W chwili zdarzenia oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kobieta drogą lotniczą została przetransportowana do szpitala, w celu przeprowadzenia szczegółowych badań.

Kierujący ciągnikiem został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Utrudnienia w ruchu na drodze krajowej numer 32 trwały około godzinę – dodaje Wojciech Adamczyk