Tragiczny wypadek. Nie żyją dwie nastolatki. Trzy są ranne

W wypadku zginęły dwie 18-latki.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek, 4 kwietnia, na drodze powiatowej w Starej Rokitni. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca  Peugeotem zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo.  Zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne.

W czwartek około godziny 15:00 policja otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na drodze pomiędzy Stężycą a Starą Rokitnią. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci oraz służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że  18-letnia kierująca osobowym peugeotem  na prostym odcinku drogi jadąc w kierunku Brzezin z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo.

W wyniku zdarzenia śmierć poniosła kierująca oraz 18-letnia pasażerka pojazdu. Natomiast troje pasażerów z obrażeniami ciała zostało przetransportowanych do szpitali.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku. Droga była zablokowana i zorganizowano objazdy. Czynności na miejscu wykonywane  były  z udziałem prokuratora.

Sprawą wypadku zajmują się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Bus rozerwany przez pociąg (ZDJĘCIA)
Następny artykułPodbiegał i wyrywał kobietom torebki w Luboniu. Jednej złamał rękę