Reklama e-mundur.pl

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu! Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie (ZDJĘCIA)

Tragiczny wypadek na owianym złą sławę skrzyżowaniu w gminie Borek Wlkp. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejsce zjechały wszystkie służby ratunkowe, wezwano też helikopter LPR. Niestety jednego z uczestników zdarzenia nie dało się już uratować, druga walczy o życie. Kobieta została przetransportowana do szpitala śmigłowcem.

Do wypadku doszło w czwartek ok godz. 15. Na skrzyżowaniu dróg Siedmiorogów Pierwszy – Zalesie, gdzie w przeszłości często dochodziło do wielu zdarzeń drogowych. Samochód osobowy marki Volvo na zagranicznych numerach rejestracyjnych, w którym podróżowało dwoje dorosłych i dwoje dzieci, zderzył się z ciężarówką również marki Volvo.

Z pierwszych, nieoficjalnych informacji wynika, że kierowcy ciężarówki nic się praktycznie nie stało. Gorzej z resztą uczestników wypadku. Kierującego pojazdem mężczyzny nie zdołano uratować, a podróżująca wraz z nim kobieta walczy o życie. Do szpitala zabrano też dwójkę dzieci, ale ich obrażenia nie są na razie znane. Na miejscu zdarzenia są policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Jest także helikopter LPR.

Źródło Gostyn24.pl