Reklama samochody.pl

Tragiczna śmierć 23-letniej policjantki. Zginęła w wypadku wracając z pracy do domu

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj rano w wypadku drogowym zginęła policjantka z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju, która po służbie wracała do domu. Miała 23 lata. Odchodząc tak wcześnie, pozostawiła pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Dzisiaj, 05 stycznia 2023 roku, w wieku 23 lat, w wypadku drogowym śmierć poniosła posterunkowa Natalia Iskra z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju.

Natalia w szeregi Policji wstąpiła 11 stycznia 2022 roku i pełniła służbę w Zespole Prewencji Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju. Swoje obowiązki wykonywała z dużą rzetelnością i zaangażowaniem. Była bardzo otwarta na potrzeby ludzi. W swoim zbyt wcześnie zakończonym życiu dała się poznać jako odpowiedzialna i sumienna policjantka. W naszych sercach Natalia na zawsze pozostanie ciepłą, uśmiechniętą, życzliwą i wspaniałą koleżanką.

Natalia odeszła od nas pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a wszystkich, którzy z nią pracowali, w głębokim żalu.

Całej rodzinie, bliskim, przyjaciołom i znajomym Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk i Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Dariusz Wesołowski, a także Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku nadkom. Tomasz Ociepa oraz kierownictwo wraz z policjantami i pracownikami dolnośląskiej Policji składają wyrazy żalu i głębokiego współczucia.

Cześć Jej Pamięci!

Poprzedni artykułTragedia pod Wągrowcem. Nie żyje rowerzysta, który został potrącony
Następny artykułGigantyczny pożar stolarni. Z żywiołem walczyło 20 zastępów straży pożarnej. Straty mogą być gigantyczne (zdjęcia)