Reklama Toyota

Tragedia pod Zbąszyniem. Nie żyje 59-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)

W dniu dzisiejszym, w niedzielę, 2 sierpnia, około godziny 16:00 Nowotomyskie służy ratunkowe zostały powiadomione o zdarzeniu na terenie byłej kopalni wapna. 

Do  zdarzenia doszło w miejscowości Nądnia koło Zbąszynia w powiecie Nowotomyskim. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej z Nowego Tomyśla w sile trzech zastępów, po jednym zastępie strażaków ochotników z Nądni oraz Zbąszynia. Do zdarzenia zadysponowano również Zespół Ratownictwa Medycznego, Policję a także Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego #Ratownik15 z bazy w Zielonej Górze.

| POLECANE – Śmiertelny wypadek. Volkswagen uderzył w drzewo. Zginęły dwie osoby (ZDJĘCIA)

Z pierwszych informacji przekazanych do służb wynikało, że mężczyzna wpadł do dołu.

Jak informuje Nas Arkadiusz  Pelec – naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu – Mężczyzna w wieku 59-lat odpoczywał nad akwenem wodnym, po czym wszedł do wody, po chwili zniknął pod taflą wody. Po chwili mężczyzna został wyciągnięty z wody. Niestety przybyły na miejsce zdarzenia lekarz stwierdził zgon. Przyczyną śmierci najprawdopodobniej będzie zawał serca 59-latka.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek. Auto wbiło się w tył ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu (ZDJĘCIA)
Następny artykułTragedia na niestrzeżonym kąpielisku. Nie żyje 27-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)