Reklama samochody.pl

Tragedia w Kaliszu. Mężczyzna śmiertelnie potrącony przez pociąg

Pociąg relacji Wrocław – Warszawa śmiertelnie potrącił mężczyznę. Mężczyzna zginął na miejscu. 

Do tragedii doszło, w piątek 28 maja około godziny 11:00, wówczas kaliskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu człowieka przez pociąg na stacji PKP Kalisz-Winiary.

  • Po dojeździe na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu, odstąpiono od czynności ratowniczych. Na tą chwilę służby cały czas pracują na miejscu. Zadaniem strażaków na tą chwilę jest zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz pomoc w przesiadce pasażerów do innego pociągu –  informuje portal wlkp112 mł.kpt Szymon Zieliński rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu 

Na miejscu tragicznego wypadku pracują trzy zastępy strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej  w Kaliszu, oraz jeden zastęp strażaków ochotników, Zespół Ratownictwa Medycznego, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w oraz Straż Ochrony Kolei.

Do tematu będziemy wracać!

Poprzedni artykuł40-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Mundurowi w mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli blisko 50 gramów marihuany
Następny artykułKoszmary wypadek dziecka. Chłopiec potwornie cierpiał. Druty wbiły mu się w stopę, strażacy wyciągali je obcęgami (ZDJĘCIA)