Tragedia. Nie żyje młody mężczyzna porażony prądem

Wczoraj przed południem doszło do nieszczęśliwego wypadku w miejscowości Boży Dar w gminie Sitno. 24-letni mężczyzna został porażony prądem podczas prac związanych z instalacją światłowodu. Niestety pomimo podjętej na miejscu reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Wczoraj przed południem dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że w miejscowości Boży Dar mężczyzna został porażony prądem. Na miejsce natychmiast udali się policjanci. Funkcjonariusze, w rejonie wskazanym w zgłoszeniu, zastali nieprzytomnego mężczyznę, któremu udzielana była pomoc medyczna przez członków załogi karetki pogotowia. Niestety pomimo podjętej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 24-latek z gminy Adamów wykonywał prace związane z instalacją linii światłowodowej napowietrznej do jednej z posesji. Mężczyzna wszedł na drabinę opartą o słup energetyczny i wówczas został porażony prądem.

W związku z tym zdarzeniem, na miejscu pracowały różne służby. W działaniach, oprócz służb medycznych, brali udział strażacy, pracownicy pogotowia energetycznego i policjanci. Obecny był też prokurator i przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy.

Dokładne okoliczności i przebieg wczorajszego zdarzenia będą wyjaśniane w toku postępowania.

Poprzedni artykułGroźny wypadek w Kopanicy. Lądował śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)
Następny artykułSpowodował wypadek i uciekł z miejsca. Grozi mu więzienie