Tragedia na komendzie. Zastrzelił się policjant, osierocił dwoje dzieci

Kamil osierocił dwoje małych dzieci.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 czerwca br. nagle zmarł nasz przyjaciel i kolega mł. asp. Kamil Józefowicz – policjant Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Iławie. W Policji służył od 2014 r. Jego nagła śmierć jest olbrzymią strata dla nas wszystkich. Pogrążeni w smutku składamy kondolencje rodzinie i bliskim Kamila.

Do tragedii doszło w niedzielę w komendzie policji w Iławie, 25 czerwca. Kamil postrzelił się z broni służbowej. Niestety policjant zginał na miejscu.

Z wielkim żalem  zawiadamiamy, że  25 czerwca br. zmarł nasz przyjaciel i kolega  mł. asp. Kamil Józefowicz  – policjant Wydziału Prewencji  Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Kamil wstąpił w szeregi policji w grudniu 2014 roku. Początkowo, przez pierwsze 3 lata  pracował w Zespole ds. Prewencji Posterunku Policji w Kisielicach, a od marca 2018 roku przeniesiony został do dalszej służby  w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

Kamil na zawsze pozostanie w naszych sercach. Zapamiętamy go jako ciepłego, uśmiechniętego, przyjacielskiego, życzliwego kolegę, a także znakomitego towarzysza w służbie. Był zawsze pomocny i  gotów, by z każdym porozmawiać. W trudnych sytuacjach można było na niego liczyć.

Odszedł od nas nagle, pozostawiając rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci trwać będzie na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia. Kamil  osierocił dwoje małych dzieci.

Poprzedni artykułBez prawka i z promilami. Wypadek w Kuźnicy Zbąskiej (zdjęcia)
Następny artykułWypadek z udziałem radiowozu policyjnego. Ranny policjant (zdjęcia)