Reklama Toyota

Tragedia. Mężczyzna wpadł do szamba. Nie udało się go uratować

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło w poniedziałek, 25 kwietnia we Władysławowie. 59-letni mężczyzna wpadł do szamba na terenie swojej posesji.

Służby o całym zdarzeniu zostały powiadomione około godziny 19:00, które natychmiast przybyły na wskazane przez rodzinę miejsce. Strażacy po dojeździe zabezpieczyli miejsce i zajęli się wydobyciem ciała mężczyzny ze zbiornika. Przybyły na miejsce lalkarz stwierdził zgon.

– Do wypadku doszło najprawdopodobniej kilka godzin wcześniej – mówi st.kpt. Jacek Erkiert, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku. – Mężczyzna mieszkał sam, dlatego dopiero gdy, odwiedzająca go rodzina, nie zauważyła jego obecności na podwórku, stwierdzono, że najprawdopodobniej spotkało go coś złego.

Zbiornik na nieczystości miał około 1,5 metra głębokości. Jak podkreśla Erkiert, zabezpieczenie szamb, zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym, spoczywa na właścicielach nieruchomości.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail wielkopolskanasygnale112@wp.pl lub przez profil na facebooku Wielkopolska Na Sygnale 112 i twórz z nami portal wlkp112.pl

Poprzedni artykułGigantyczne korki w Koninie. Autostrada zablokowana
Następny artykułPijany kierowca przebił barierki i wypadł z mostu do rzeki. 21-latek nie posiadał prawa jazdy (ZDJĘCIA)