Reklama samochody.pl

Tragedia. Nie żyje 44-letni mężczyzna potrącony przez samochód. Mężczyna nie miał żadnych elementów odblaskowych

Trwa pierwszy weekend jesieni. Okazuje się, że w powiecie tureckim będzie on odnotowany jako tragiczny. Minionej nocy na prostym odcinku drogi w gminie Tuliszków śmierć poniósł potrącony przez auto pieszy. Policja informuje, że nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych.

W sobotnią noc, 25 września, około godziny 23.00 służby ratownicze otrzymały informacje o zdarzeniu drogowy, które miało miejsce w Imiełkowie (gmina Tuliszków). Okazało się, że doszło do poważnego potracenia przez samochód osobowy idącego pieszo mężczyzny. Mimo podjętych czynności medycznych nie udało się go uratować. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził jego zgon.

– Kierujący samochodem osobowym, 25-letni mężczyzna – mieszkaniec gminy Tuliszków, jadąc prostym odcinkiem drogi potrącił pieszego poruszającego się środkiem jezdni. Potrącony 44-latek nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych przez co trudno było go dostrzec – poinformował asp. sztab. Mateusz Latuszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku.

Kierowca BMW, które uderzyło w pieszego, został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Po pomiarze okazało się, że jest on trzeźwy. W momencie zdarzenia jechał z Tuliszkowa w kierunku Turku.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustalać będą teraz policyjny śledczy prowadzący swoje czynności pod nadzorem prokuratora.

ITurek.net
Poprzedni artykułHorror. 14-latka zamordowała babcię nożem. Zadała jej kilka ciosów
Następny artykułŚmiertelne potrącenie. Sprawca uciekł z miejsca wypadku