Reklama Toyota

Tragedia. Czołowe zderzenie opla z mercedesem. 78-latek zmarł w szpitalu (ZDJĘCIA)

Tragiczny w skutkach wypadek, miał miejsce na trasie Wijewo – Radomyśl w powiecie leszczyńskim. Mimo wysiłku lekarzy 78-letni mężczyzna zmarł w szpitalu. 

Tragiczny wypadek miał miejsce, w poniedziałek 16 sierpnia na drodze wojewódzkiej numer 305 w kierunku Wschowy.

Na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych (Opel Astra oraz Mercedes). Po dojeździe na miejsce strażaków potwierdzono zgłoszenie, oraz zastano uwięzionych kierowców w rozbitych autach. Strażacy, by wykonać dostęp do rannych musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.

Po wykonaniu dostępu rannych mężczyzn przekazano lekarzowi. Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W autach podróżowali jedynie kierowcy, którzy odnieśli poważne obrażenia i trafili do szpitali. 20-letnią kierującą oplem zabrała karetka, a kierującego mercedesem śmigłowiec LPR. Niestety, ale 78-letniego mieszkańca gminy Wijewo nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w szpitalu w Zielonej Górze.

Wszystkie okoliczności wypadku wyjaśnia policja w Lesznie.

Foto. Bartłomiej Klupś Radio Elka Leszno

Poprzedni artykułKoszmarny wypadek. 88-latek ciągnikiem zajechał drogę motocykliście. Kierowca ciągnika zginął na miejscu
Następny artykułTo koszmarne. Ciało kobiety wisiało na płocie. 40-latka wykrwawiła się na śmierć