Reklama samochody.pl

To on zabił w wypadku 3-letnie dziecko i uciekł. Kobieta w ciąży w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Dominik Hutnik to sprawca śmiertelnego wypadku, w którym zginęło 3-letnie dziecko

Do tragedii doszło w niedzielę, 6 czerwca, na drodze Zgorzelec – Bogatynia na wysokości miejscowości Koźmin (woj. dolnośląskie). Zderzyły się audi i volkswagen. Zginęło 3-letnie dziecko, a ciężko ranna została 29-letnia kobieta w zaawansowanej ciąży. Policja szuka sprawy wypadku. To Dominik Hutnik.

Służby ratunkowe o wypadku zostały powiadomione około godz. 15.30. Na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do potężnego czołowego zderzenia audi i volkswagena passata.

Zginęło 3–letnie dziecko

Niestety na miejscu zginęło 3-letnie dziecko jadące volkswagenem. Ciężko ranna została 29-letnia kobieta będąca w zaawansowanej ciąży.

Pozostali uczestnicy wypadku doznali mniejszych obrażeń niezagrażających życiu.

Sprawca uciekł z miejsca wypadku

Kierowca audi, 25-letni Dominik Hutnik uciekł z miejsca wypadku przed przybyciem służb ratunkowych. Wydział dochodzeniowo-śledczy Policji w Zgorzelcu prowadzi śledztwo dotyczące tragicznego wypadku. 25-latek może ukrywać się w Niemczech.

Sprawca śmiertelnego wypadku jest poszukiwany. W przypadku posiadania informacji na temat miejsca pobytu mężczyzny prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112.

Wydano list gończy

Prokurator wydał list gończy za poszukiwanym Dominikiem Hutnikiem urodzonym 4 maja 1996 r, który ma zostać tymczasowo aresztowany.

W przypadku posiadania informacji na temat pobytu mężczyzny policja prosi o kontakt pod numerem telefonu 47 87 322 00 lub 112.

Ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce, grozi karą do 5 lat więzienia.

Policja zapewnia anonimowość każdej osobie, która przyczyni się do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego.

Poprzedni artykułWypadek samochodu osobowego z radiowozem. Cztery osoby trafiły do szpitali (ZDJĘCIA)
Następny artykułWypadek trzech pojazdów na DK10 w Nieżychowie. Cztery osoby trafiły do szpitali (ZDJĘCIA)