Reklama Toyota

Tego mięsa w Biedronce i Lidlu absolutnie nie kupuj

mięso

Mięso firmy Animex Kutno wyprodukowane dla Lidla i Biedronki wycofane ze sprzedaży. To decyzja Głównego Inspektora Sanitarnego.

Jak informuje Główny Inspektorat Sanitarny mięso w Biedronce to sznycel z fileta z kurczaka, w którym stwierdzono salmonelli. Dokładnie chodzi o partię 2272003053 z datą ważności do 7 marca 2021.

Zakład Animex Kutno sp. z o. o. Odział K2 w Kutnie, po otrzymaniu informacji o wykryciu obecności Salmonella Enteritidis w produkcie sznycel z fileta z kurczaka nr partii 2272003053 rozpoczął wycofanie produktu z rynku. Firma podjęła też wszelkie działania mające na celu wyeliminowanie ryzyka zanieczyszczenia mikrobiologicznego.

W Lidlu chodzi o mięso mielone z fileta kurczaka, w którym również potwierdzono obecność salmonelli. Chodzi o partię 2261003858 z datą ważności do 4 marca 2021. Animex Kutno również ruszył z procedurą wycofywania produktu z rynku.

Klienci nie powinni jeść tego mięsa.

Poprzedni artykuł35-latka upadła z wysokości. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (ZDJĘCIA, WIDEO)
Następny artykułTragiczne zdarzenie. Samochód nagle zjechał z drogi na pole. Mężczyzna prawdopodobnie zasłabł. Niestety zmarł