Tak wyglądała walka złodzieja czekolad z ochroniarzem w markecie (FILM)

Złodziej w jednym z marketów spożywczych ukradł karton czekolady, a następnie nie chciał go oddać. W celu utrzymania łupu uderzył pracownika ochrony, poszarpał się z nim, a następnie uciekł ze sklepu. Teraz grozić mu za to kara do nawet 10 lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się w jednym z marketów w Jeleniej Górze. 30-letni złodziej ukradł karton czekolady o wartości ponad 300 złotych. Kiedy pracownik ochrony próbował mu go odebrać, wywiązała się szarpanina, w trakcie której złodziej uderzył ochroniarza. Następnie uciekł zabierając ostatecznie trzy czekolady, bo reszta rozsypała się.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie przejrzeli nagrania z kamer monitoringu, na których rozpoznali mężczyznę, który dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Okazał się nim 30-letni jeleniogórzanin, który dopuścił się tego przestępstwa w warunkach, tzw. recydywy. Jest on dobrze znany mundurowym z popełnienia innych, podobnych czynów.

Mężczyzna został już zatrzymany. Doprowadzony do prokuratury usłyszał zarzut. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

Poprzedni artykułDziwne zachowanie kierowcy BMW. Zrobił to przy policjantach
Następny artykułPolicjant śmiertelnie postrzelił 21-letniego Adama. Zapadł wyrok