Reklama Toyota

Szokujące zachowanie 23-letniego kierowcy audi. Wyprzedzając na „trzeciego” niemal doprowadził do wypadku (FILM)

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze wojewódzkiej nr 297 w miejscowości Mojesz. 23-letni kierowca audi wyprzedzając „na trzeciego” niemal zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym, którego wideorejestrator nagrał zdarzenie.

Na policyjną skrzynkę „Stop Agresji Drogowej” został przesłany film, na którym widać jak kierujący osobowym Audi wyprzedza inny pojazd na łuku drogi, gdzie widnieje znak poziomy linii podwójnej ciągłej.

Policjant zajmujący się wykroczeniami z komendy w Lwówku Śląskim ustalił, że zdarzenie miało miejsce w październiku ubiegłego roku na drodze wojewódzkiej nr 297 w miejscowości Mojesz. W toku prowadzonego postępowania o wykroczenie funkcjonariusz ustalił, że czynu tego prawdopodobnie dopuścił się 23-letni mieszkaniec powiatu bolesławieckiego.

Sprawa trafiła do sądu, gdzie mężczyzna został skazany karą grzywny w wysokości 1000 zł. Po uprawomocnieniu się wyroku w tej sprawie dodatkowo na jego konto zostały dopisane punkty karne.

Poprzedni artykułPolicyjny pościg jak z filmu. Mężczyzna może trafić do więzienia na 8 lat
Następny artykułPijane małżeństwo nie poleciało z dziećmi na wakacje do Turcji. Zostali na Ławicy skuci kajdankami. Byli agresywni w samolocie