Reklama Toyota

Szokujące. Po wypadku zostawili drugie ciało w busie. Nikt nie zauważył ciała. Bus ze zwłokami trafił na parking

Do szokującego zdarzenia doszło po wypadku w Cierpicach. fot. PSP Toruń

Do szokującego zdarzenia doszło po wypadku w Cierpicach (woj. kujawsko-pomorskie). Zderzyły się bus, osobówka i ciężarówka. Informowano, że w wypadku zgięła jedna osoba, kierowca busa. Ranni trafi do szpitali. Tymczasem w busie był drugie ciało. Nikt na miejscu wypadku go nie zauważył.  Bus z ciałem został odholowany na policyjny parking.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 23 sierpnia, na drodze w miejscowości Cierpice Jak ustalili policjanci, kierujący oplem busem chcąc uniknąć uderzenia w tył hamującej osobówki zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z ciężarowym mercedesem.  Po zderzeniu bus odbił się od ciężarówki i uderzył w fiata.

Na miejsce wypadku dotarły służby ratunkowe. Przez wiele godzin pracowali tam policjanci, medycy, prokurator oraz strażacy. Policja poinformowała, że w wypadku zginęła jedna osoba z busa, a trzy ranne z pozostałych samochodów trafiły do szpitali.

Bus na polecenie policji został odholowany na policyjny parking. Po wielu godzinach dokonano makabrycznego odkrycia. W części bagażowej busa leżały zwłoki drugiej ofiary wypadku. Nikt z osób pracujący na miejscu wypadku nie zauważył ciała pasażer busa.

To szokujący i bulwersujący błąd. Pięciu policjantom toruńskiej drogówki, w tym zastępca naczelnika zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne. Wszyscy zostali również zawieszeni w czynnościach służbowych.

Bus przewoził materiały budowlane. Ciało drogiej ofiary wpadło w przewożony towar. Nikt jednak dokładnie nie przeszukał przestrzeni ładunkowej busa.

Poprzedni artykułSmutny finał dramatycznej walki o życie kierowcy. Mężczyzna zmarł
Następny artykułKoszmarny wypadek. Ciężarówka roztrzaskała się o drzewo. Zginął pasażer (ZDJĘCIA)