Reklama Toyota

Poszukiwany sam zgłosił się na komendę. – Mam dość ukrywania się – powiedział

– Dobry wieczór mam dość ukrywania się – takie słowa przy okienku usłyszał parczewski dyżurny (woj. lubelskie) we wtorek, 19 kwietnia. Poszukiwany 35–latek sam zgłosić się do odbycia kary 3 lat, 6 miesięcy więzienia. Przyznał, że „zabawa z wymiarem sprawiedliwości już go znudziła”. Mężczyzna miał ze sobą przygotowany cały ekwipunek potrzebny do zakładu karnego.

We wtorek wieczorem przy okienku interesantów stanął 35–letni mężczyzna. Oświadczył, że jest poszukiwany i ma już dość ukrywania się, a zabawa z wymiarem sprawiedliwości już go znudziła. Postanowił, że już czas najwyższy zakończyć sprawy z przeszłości.

35–latek był poszukiwany przez bialskich policjantów dwoma listami gończymi wydanymi przez sąd rejonowy w Białej Podlaskiej.

Pierwszy dotyczył gróźb karalnych, przestępstwa zgwałcenia oraz przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece.  Drugi pobicia i znieważenia policjantów w czasie interwencji. Sąd skazał mężczyznę dokładnie na 3 lat, 6 miesięcy i 49 dni więzienia.

Mężczyzna od pewnego czasu przebywał na terenie powiatu parczewskiego i jak przyznał, najbliżej miał do parczewskiej komendy. 35-latek był w pełni przygotowany i spakowany do odsiadki.  Noc spędził w komendzie, potem trafił do więzienia.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek na S5. Nie żyje 54-letni mężczyzna (ZDJĘCIA)
Następny artykułMężczyzna upadł z wysokości. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego