Reklama Toyota

Szokująca zbrodnia. Sadystyczna matka naćpał 2-miesięczną córeczkę amfetaminą i zatłukła

Prokuratura Okręgowa w Katowicach wysłała do sądu akt oskarżenia przeciwko 36-latce. Kobieta została oskarżona o zabójstwo 2-miesięcznej córki i znęcanie się nad nią ze szczególnym okrucieństwem. Zarzucono jej też podanie maluszkowi narkotyków. Kobiecie grozi dożywocie.

Do tragedii doszło, 11 września 2020 r. Do domu rodziców 2- miesięcznej dziewczynki wezwane zostało pogotowie, ponieważ dziecko nie dawało oznak życia. Służby medyczne stwierdziły zgon dziecka.

Rozbita głowy i zatrucie amfetaminą przyczyną śmierci dziecka

Jak ustalili śledczy, w nocy z 10 na 11 września 36-letnia kobieta zadała kilka ciosów w głowę dwumiesięcznej córeczce.  Potem podała jej amfetaminę. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu maleńkiego dziecka były urazy głowy i zatrucie narkotykami.

Odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem

Ustalono, że sadystyczna matka znęcała się nad maleńką córeczka od jej urodzenia. Maluszek był nieodżywiony i miał wyraźnie niedowagę. Dzieckiem nie opiekował się również ojciec.

Matka i ojciec są w areszcie. Za zabójstwo matce grozi kara dożywotniego więzienia. Akt oskarżenia właśnie trafił do Sądu Okręgowego w Katowicach.

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek na DW432 w powiecie kościańskim
Następny artykułOgromny pożar odlewni żeliwa. Straty po pożarze są ogromne (ZDJĘCIA,WIDEO)