Szedł po pasach. Podszedł do samochodu i głową uderzył w szybę (FILM)

Co autor tego nagrania miał na myśli? Chyba wie tylko on sam. Mężczyzna głową uszkodził szybę czołową Fiata. Jego działanie polegało na wejściu przed samochód na pasach.

Przedstawiona sytuacja jest ciężka do skomentowania. Jaki był zamysł bohatera nagrania jest bardzo trudny do sprecyzowania. Jednakże fakty są takie, że 10 maja przed godziną 20:00 na ulicy Rynek we Wrześni doszło do tego niecodziennego zdarzenia.

Idący przez przejście dla pieszych mężczyzna z tylko i wyłącznie przez siebie znanych powodów zatrzymał się. Podszedł do stojącego prze pasami Fiata i… głową uszkodził przednią szybę. Jego działanie polegało na dosłownym wskoczeniu głową w szybę tego pojazdu. Po chwili odszedł.

Po zdarzeniu na prawie miesiąc mężczyzna zniknął. Dopiero w dniu, 7 czerwca, na ulicy Wrocławskiej we Wrześni dał znać o sobie ponownie. Tym razem groził nożem 23-letniemu mężczyźnie.

Sprawca został zatrzymany, 12 czerwca. 37-przyznał się do postawionych mu dwóch zarzutów dotyczących przestępstwa oraz uszkodzenia szyby, której wartość wyniosła 400 złotych.

Poprzedni artykułPoważny wypadek w Poznaniu. Motocyklista wjechał w ludzi na przystanku
Następny artykułOd dziś ważna zmiana dotycząca praw jazdy osób wożących na aplikacje