Reklama samochody.pl

Na wieczną służbę odszedł 28-letni policjant. Cześć Jego Pamięci!

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację, że Nasz Kolega – starszy posterunkowy Dominik Chromiński policjant Posterunku Policji w Miłosławiu odszedł nagle i niespodziewanie. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki. Cześć Jego Pamięci!

30 marca br. w godzinach nocnych nagle i niespodziewanie odszedł na wieczną służbę Nasz kolega starszy posterunkowy Dominik Chromiński. Do służby został przyjęty w 2020 roku. Ostatnio służył w Posterunku Policji w Miłosławiu.

Zmarł nagle w wieku 28 lat, opuszczając pogrążoną w żalu najbliższą rodzinę, ale też nas policjantów i pracowników cywilnych wrzesińskiego garnizonu. Wszyscy łączymy się w bólu z jego bliskimi.

Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu własnym, kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych składa Komendant Powiatowy Policji we Wrześni insp. Mariusz Łozowiecki. Cześć Jego Pamięci!

Poprzedni artykułPoszukiwana do odbycia kary więzienia 23-latka myślała, że podchodzi do niej znajomy. Myliła się
Następny artykułMężczyzna wskoczył wprost pod nadjeżdżający pociąg. Zginął na miejscu