Reklama Toyota

Szalała BMW. Minęła radiowóz i przyspieszyła. Po chwili bardzo się zdziwiła

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 14 maja, w miejscowości Podgaje. Policjanci z drogówki w Złotowie zatrzymali piratkę drogową w BMW. Jechała duża za szybko i dostała za to surowy mandat.

Wszystko wydarzyło się na drodze w Podgajach. Złotowska drogówka prowadziła pomiar prędkości kierowców. W pewnej chwili nadjechało BMW. Kierująca zwolniła a po minięciu patrolu drogówki mocno przyspieszyła.
Policjanci zmierzyli prędkość odjeżdżającego BMW. Okazało się, że jechało z prędkością 92 km/h w miejscu gdzie można jechać najwyżej 50 km/h.
Policjanci zatrzymali BMW do kontroli. Za kierownica siedziała bardzo zdziwiona zatrzymaniem kobieta.

20-latka nie wiedziała, że policjanci mogą sprawdzić jej prędkość po ich minięciu. Po sprawdzeniu 20-letniej w policyjnych systemach okazało się, że w pod koniec września ubiegłego roku, dostała mandat w wysokości 1 tys. zł. Wtedy też za szybko jechała.

Zgodnie obowiązującymi przepisami, kierująca jest już recydywistką. Z tego powodu dostała mandat już w wysokości 2 tys. zł. Dodatkowo na jej konto wpadło 11 punktów karnych.

Policjanci zwrócili również uwagę na fakt, że kobieta na roku została również ukarana mandatem za mniejsze przekroczenie prędkości. Prawo jazdy ma dopiero od 2022 r.

20-letnia kierująca nie kryła zdziwienia, gdy usłyszał kwotę mandatu. Tłumaczyła się, że korzystała z aplikacji informującej o kontroli prędkości, jednak gdy minęła oznakowany radiowóz i przyśpieszyła, nie sądziła że zostanie zatrzymana.

Poprzedni artykułSadził konopie nad jeziorem, myślał że zostanie bezkarny
Następny artykułWyrzucił tą kruszynkę z czwartego pietra. Piesek jest połamany, cierpi