Syn brutalnie zamordował matkę. Zadał jej 34 ciosy nożem. Grozi mu dożywocie

Do brutalnego morderstwa doszło, 23 kwietnia, w Czarnkowie. 69-letnia kobieta została zamordowana nożem przez syna. Na wniosek prokuratury rejonowej w Trzciance sąd aresztował mordercę tymczasowo na trzy miesiące.

Ciało 69-latki znalazł jej córka, która z uwagi na brak kontaktu z matką pojechała do jej mieszkania. Kobieta mieszkała razem z 27-letnim synem Adamem W. i drugą córką. Śledczy ustalili, że zabójstwa dokonał Adam W. Mężczyzna został zatrzymany. Sekcja zwłok kobiety wykazała, że syn zadał jej 34 ciosy nożem w głowę, tułów i ręce.

27-latek przesłuchany w prokuraturze złożył wyjaśnienia, w których nie potrafił rzeczowo odnieść się do zdarzenia. Podczas pierwszego przesłuchania przyznał się do zarzutu, a następnie w toku kolejnej czynności przed prokuratorem odwołał swoje oświadczenie w tym zakresie. Z kolei na posiedzeniu aresztowym ponownie przyznał się do zabójstwa swej matki.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Trzciance sąd aresztował Adama W. tymczasowo na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułZelgniewo kobieta wkręciła sobie rękę w maszynę rolniczą
Następny artykułSkatowali kobietę na chodniku w Poznaniu. Trafili za kraty. Nie przyznają się