Reklama Toyota

Skatowali kobietę na chodniku w Poznaniu. Trafili za kraty. Nie przyznają się

W dniu 3 kwietnia w poznańskiej dzielnicy Grunwald została brutalnie kobieta. Uderzona pięścią w twarz upadła na ziemię. Sprawcy przyciskali ofiarę do ziemi, bili i kopali po całym ciele. Napastnicy zniszczyli kobiecie telefon. Grozili jej śmiercią i okaleczeniem.

Ofiara brutalnego napadu trafiła do szpitala. Doznała między innymi złamanym łuku jarzmowego. Szpital o skatowanej kobiecie zaalarmował policję. Policjanci zaczęli szukać sprawców pobicia kobiety. Kryminalni szybko dotarli do dwóch mieszkańców Poznania. Zatrzymani zostali 34-letni Łukasz S. oraz 33-letni Daniel G. obaj byli już w przeszłości karani. Podejrzani usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu, uszkodzenia mienia i kierowania gróźb. Z uwagi na uprzednią karalność i pobyt w zakładzie karnym za przestępstwa rozbójnicze oraz spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zarzut stawiany Łukaszowi S. obejmuje także działanie w warunkach recydywy. Danielowi G. dodatkowo przedstawiony został zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. W chwili zatrzymania w jego mieszkaniu policjanci znaleźli ujawnili ponad 141 gram kokainy.

Obaj mężczyźni nie przyznali się do zarzutów dotyczących pobicia kobiety, uszkodzenia mienia oraz gróźb. Złożyli wyjaśnienia, w których zaprzeczyli udziałowi w tym zdarzeniu. Daniel G. przyznał się natomiast do posiadania kokainy. Na wniosek prokuratora podejrzani zostali aresztowani przez sąd na okres dwóch miesięcy. Łukaszowi S. sąd może wymierzyć za zarzucane przestępstwa karę łączną do 15 lat więzienia. Natomiast Daniel G. może trafić do więzienia nawet na 20 lat.

Poprzedni artykułSyn brutalnie zamordował matkę. Zadał jej 34 ciosy nożem. Grozi mu dożywocie
Następny artykułWypadek. Zderzenie dwóch samochodów. Ranne dwie osoby