Reklama samochody.pl

Swoją złość wyładował na samochodach i uszkodził cztery z nich. Straty jakie wyrządził 18-latek oszacowano na 3,5 tys. zł (ZDJĘCIA)

Policjanci Posterunku Policji w Białośliwiu ustalili sprawcę uszkodzeń czterech zaparkowanych pojazdów. Mężczyźnie zostały już przedstawione zarzuty, za które może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Wartość strat została oszacowana na ponad 3,5 tysiąca złotych.

W poniedziałek 28 marca bieżącego roku funkcjonariusze Posterunku Policji w Białośliwiu otrzymali informację o czterech pojazdach, które zostały uszkodzone w nocy z soboty na niedzielę w Miasteczku Krajeńskim. Wszystkie pojazdy były zaparkowane wzdłuż jednej ulicy i prawdopodobnie zostały uszkodzone przez tego samego sprawcę.

Realizując czynności w tej sprawie funkcjonariusze ustalili wizerunek sprawcy oraz jego dane osobowe. Tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Miasteczka Krajeńskiego. Mężczyzna złożył wyjaśnienia, w których przyznał się do uszkodzeń czterech zaparkowanych pojazdów marki Volvo, Volkswagen, Mercedes oraz Opel. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem oraz problemami osobistymi.

Sprawca wyładowując agresję uszkodził m.in. lusterka boczne pojazdów oraz ich karoserię. Straty jakie wyrządził oszacowano na kwotę ponad 3,5 tysiąca złotych. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

st. sierż. Wojciech Zeszot

Poprzedni artykułPolicjanci z Nowego Tomyśla wystąpili w serialu „Policjanci z Sąsiedztwa” (ZDJĘCIA WIDEO)
Następny artykułNa wieczną służbę odszedł Andrzej Stefanowski