Reklama samochody.pl

Straszny wypadek.85-latek roztrzaskał się kią o drzewo. Zmarł w szpitalu (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło, w piątek 19 lutego. Na miejsce natychmiast zadysponowano strażaków zawodowych z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Ostrowa Wielkopolskiego, ochotników z Tarchał Wielkich, Odolanowa, policję oraz zespół ratownictwa medycznego. 

Do wypadku doszło w miejscowości Baby w powiecie ostrowskim w gminie Odolanów. Według zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy miał uderzyć w drzewo. Po dojeździe służb na miejsce potwierdzono zgłoszenie.

Po dojeździe strażaków natychmiast zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz przystąpiono do akcji ratowniczej. Strażacy musieli wyciągać 85-letniego mężczyznę z roztrzaskanego samochodu marki KIA, który uderzył w drzewo. Po wyciągnięciu rannego mężczyzny z wraku pojazdu przekazano go natychmiast załodze karetki pogotowia, która natychmiast przetransportowała go do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mieszkaniec gminy Odolanów jadąc drogą z Wierzbna w kierunku Bab, na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i uderzył w drzewa – powiedziała Małgorzata Michaś rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Niestety mimo wysiłku lekarzy życia mężczyzny nie udało się uratować. 85-latek po kilku godzinach od wypadku zmarł w szpitalu.

 

foto: PSP Ostrów Wielkopolski
Poprzedni artykułWypadek z udziałem karetki pogotowia w Krotoszynie. Kierowca karetki ukarany mandatem (ZDJĘCIA,WIDEO)
Następny artykułCitroen wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z Volkswagenem (ZDJĘCJA)