Reklama Toyota

Straszny pożar. Nie żyją matka i dwoje dzieci (ZDJĘCIA)

Trzy osoby zginęły w tragicznym pożarze domu w Dąbrowie Wielkiej pod Sieradzem w woj. łódzkim. Okoliczności zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratora.

Do ogromne tragedii doszło w czwartek 13 lipca o godzinie 20:45. Wówczas do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w m. Dąbrowa Wielka.

Dyżurny Stanowiska Kierowania w pierwszym rzucie zadysponował 3 zastępy PSP oraz zastęp OSP. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar budynku mieszkalnego w pełni rozwinięty. Kierujący Działaniem Ratowniczym poprosił o dysponowanie kolejnych sił i środków.

Z zebranych informacji wynikało że wewnątrz budynku mogą znajdować się 3osoby. Te informacje potwierdziły się. Strażacy wewnątrz budynku odnaleźli 3 osoby poszkodowane i niezwłocznie ewakuowali je na zewnątrz budynku.

Ze względu na stan dwóch osób odstąpiono od RKO a dla trzeciej osoby zastosowano resuscytację którą prowadzili ratownicy medyczni. Po około godzinie odstąpiono od czynności medycznych. Była to 3 ofiara tragicznego pożaru.

W działaniach gaśniczych udział brało 12 zastępów PSP i OSP oraz grupa operacyjna Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi.
Przyczyny pożaru bada policja pod nadzorem prokuratury w Sieradzu.

Poprzedni artykułKarambol z udziałem pięciu samochód. Są osoby ranne
Następny artykułOkropny fetor w bloku. Znaleziono ciało w stanie rozkładu