Reklama Toyota

Straszne. Staczająca się ciężarówka zmiażdżyła kierowcę (ZDJĘCIA)

Najprawdopodobniej do zderzenia mógł przyczynić się niesprawny układ hamulcowy naczepy. Ranny 31-latek śmigłowcem LPR trafił do szpitala.

Bytowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w gminie Lipnica (woj. pomorskie). Ciężarowy scania przygniotła mężczyznę do innej ciężarówki. Ranny mężczyzna śmigłowcem LPR trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek, 16 marca. Dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku w Ostrowitem. Na miejsce pojechali policjanci oraz służby ratownicze.

Policjanci ustalili, że 31-letni mężczyzna, kierowca ciężarowej scanii został zmiażdżony przez staczająca się druga ciężarówkę. Został przygnieciony do swojego auta.

Najprawdopodobniej do zderzenia mógł przyczynić się niesprawny układ hamulcowy naczepy. Ranny 31-latek śmigłowcem LPR trafił  do szpitala.

Śledczy, pracując na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz opisali uszkodzenia pojazdów. Czynności na miejscu wykonywali również przedstawiciele Inspekcji Transportu Drogowego z Gdańska.

Bytowscy policjanci przypominają, że obowiązkiem każdego kierowcy jest dbanie i kontrolowanie stanu technicznego pojazdów.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze.

Poprzedni artykułPolicja ustaliła kierowcę volkswagena, który pędził pod prąd trasą S11. To 77-latek
Następny artykułRodzice zatankowali samochód i… zostawili 3-latka na stacji benzynowej