Straszne. 25-latek wpadł w szał. Śmiertelnie skatował swoją ofiarę (FILM)

25-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Do tragicznych wydarzeń doszło w jednym z mieszkań w Bolesławcu. 25-latek śmiertelnie skatował znajomego podczas libacji alkoholowej. Razem z 39-latka pobili też lokatorkę mieszkania. 

Do tragedii doszło przed kilkoma dniami w Bolesławcu. W jednym z mieszkań trwała libacja. Alkohol piła kilka osób. Wtedy doszło do ataku. 25-latka wpadł w szał i zaczął katować mieszkańca Bolesławca. Była jak w amoku, uderzał gdzie popadło. Zadał kilkadziesiąt ciosów. Ofiara została śmiertelnie skatowana.

Policjanci wstępnie zatrzymali dwóch agresorów, 25-latka i 39-latka. Po wytrzeźwieniu zatrzymanych i zebraniu materiału dowodowego policjanci doprowadzali obu sprawców do prokuratury, gdzie usłyszeli jeden wspólny zarzut. Dotyczący pobicia lokatorki mieszkania, w którym doszło do zabójstwa. Ponadto 39-latek odpowie również za naruszenie nietykalności cielesnej mężczyzny. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Został on objęty dozorem policji oraz zakazem zbliżania się do wskazanych osób i zakazem opuszczania kraju.

25-latkowi prokurator postawił trzy zarzuty, w tym zabójstwa. Napastnik zadał szereg ciosów, które doprowadziły do zgonu ofiary. Ponadto podejrzany odpowie za próbę zmuszenia osób groźbą do określonego zachowania.

25-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.  Grozi mu kara  dożywotniego więzienia.

Poprzedni artykułPoważny wypadek na S5. Lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Następny artykułWstrząsający wypadek. Jechał pod prąd, nie żyje