Reklama Toyota

Starszy pan okazał się dilerem. Miał przy sobie dużo narkotyków

Policjanci zabezpieczyli substancję do dalszych badań, które wstępnie wykazały, że jest to ponad 140 gramów amfetaminy.

Włocławscy policjanci zatrzymali 64-latka, u którego znaleźli znaczną ilość amfetaminy. Zgodnie z decyzją sądu podejrzany trafił już na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z Włocławka zwalczający przestępczość narkotykową przypuszczali, że 64-latek może posiadać niedozwolone substancje. Postanowili więc zweryfikować te ustalenia i sprawdzili pomieszczenia użytkowane przez mężczyznę.

Okazało się, że mieli rację, bo znaleźli tam niemal sto torebek strunowych z zawartością podejrzanie wyglądającego proszku. Policjanci zabezpieczyli substancję do dalszych badań, które wstępnie wykazały, że jest to ponad 140 gramów amfetaminy.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury. Tutaj usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej oraz udzielenia jej innej osobie.

Za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd już zastosował wobec podejrzanego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Poprzedni artykułPotrącił audi dwie osoby. 17-latkę staranował , a 5-latkę przycisnął do muru (FILM)
Następny artykułKompletny brak rozsądku. Jechał „na czołgistę”, bo… się spieszył