Potrącił audi dwie osoby. 17-latkę staranował , a 5-latkę przycisnął do muru (FILM)

Wykonujący czynności na miejscu zdarzenia drogowego, policjanci ustalili, że kierujący Audi, wjeżdżając na teren centrum handlowego przy ulicy Dzierżoniowskiej, nie dostosował prędkości do panujących warunków i stracił panowanie nad kierowanym pojazdem. W wyniku tego potrącił dwie osoby. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło, 9 lutego, bieżącego roku w Strzelinie. Tuż obok jednego z centrów handlowych kierowca audi najpierw uderzył 17-letnią kobietę, a później w zaparkowaną toyotę, który przesuwając się, przycisnęła do ściany pawilonu 5-letnią dziewczynkę.

Poszkodowane osoby w stanie niezagrażającym życiu i zdrowiu zostały przetransportowane do szpitali celem udzielenia niezbędnej pomocy medycznej.

Moment zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu, a policjanci zdecydowali się opublikować nagranie ku przestrodze. Mundurowi przypominają zarówno kierującym, jak i pieszym, że na drodze należy mieć cały czas przysłowiowe oczy dookoła głowy. Poruszając się po drogach musimy myśleć nie tylko o sobie, ale także o innych. Nigdy nie możemy mieć pewności, jak zachowa się inny kierowca, rowerzysta czy pieszy.

Poprzedni artykułWyłamali drzwi do mieszkania. W środku pijany ojciec z maleńkim dzieckiem
Następny artykułStarszy pan okazał się dilerem. Miał przy sobie dużo narkotyków