Reklama Toyota
Wielkopolska 112 » Kościan » Sprawcy nadal nie odnaleziono Zidentyfikowano ofiarę potrącenia

15 stycznia, 2021

Sprawcy nadal nie odnaleziono Zidentyfikowano ofiarę potrącenia

Kościańska policja ustaliła tożsamość śmiertelnie potrąconego na obwodnicy Kościana mężczyzny. To 35-letni obywatel Ukrainy, który w ostatnim czasie przebywał na terenie powiatu kościańskiego.

Przypominamy do zdarzenia doszło w środę około 1.00 w nocy na obwodnicy Kościana. Kilka minut po tej godzinie jadący samochodem osobowym w kierunku Leszna mężczyzna zauważył leżące na drodze zwłoki mężczyzny. Po oględzinach miejsca zdarzenia i ciała policja stwierdziła, że ofiara została najprawdopodobniej potrącona przez samochód ciężarowy. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Poszkodowany nie miał przy sobie dokumentów, dlatego też ustalenie jego tożsamości trochę trwało.

– Ofiara to 35-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy. Mieszkał i pracował na terenie powiatu kościańskiego – informuje Paulina Piechowiak, zastępca rzecznika kościańskiej policji.
Jak dodaje, wytypowano też pojazd, który mógł uczestniczyć w zdarzeniu. Policja nie zdradza jednak szczegółów, jedynie to, że to pojazd ciężarowy spoza powiatu kościańskiego. Nie ma też informacji, co poszkodowany mógł robić na drodze poza teren zabudowanym o tak późnej godzinie oraz czy miał na sobie elementy odblaskowe.
Źródło elka.pl

Polecane