Reklama samochody.pl

Sprawca ukradł gotówkę na stacji paliw i uciekł do lasu. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają złodzieja (WIDEO)

Funkcjonariusze pilskiej jednostki poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło na jednej ze stacji paliw w pobliżu Piły. Napastnik przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zabrał znajdującą się w kasie gotówkę i oddalił się w kierunku lasu. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt z pilską jednostką policji.

12 lutego, około godziny 6:00 na teren stacji paliw znajdującej się na obwodnicy Piły (DK10/11) przy skrzyżowaniu z Drogą Wojewódzką nr 188 (Piła- Złotów) wszedł mężczyzna, który przy pomocy niebezpiecznego narzędzia dokonał rozboju i zabrał znajdującą się w kasie gotówkę.

Na zabezpieczonym przez policjantów nagraniu widać przebieg zdarzenia, charakterystyczny ubiór sprawcy oraz sposób jego przemieszczania się. Kamery nagrały również jego przyjście i oddalenie się do pobliskiego lasu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawcę lub posiadają informację na temat miejsca jego przebywania proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pilskiej jednostki pod numerem telefonu: 47 77 415 60 lub 47 77 414 44 (całodobowo) oraz sekretariatem Wydziału Kryminalnego pod nr. 47 77 415 10 (dni robocze od godz. 7:30 do 15:30).

Poprzedni artykułŚmiertelny wypadek pod Budzyniem (ZDJĘCIA)
Następny artykułDuży pożar budynku gospodarczego. W akcji strażacy z dwóch województw (zdjęcia)