Spalił dwa samochody. Tak wyrównał rachunki

Operacyjni z „mienia” zatrzymali 27-latka, który odpowie za podpalenie dwóch samochodów. Mężczyzna w ten sposób chciał wyrównać rachunki związane z rozliczeniami finansowymi. Łączne straty oszacowano na 30 tysięcy złotych. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnienia przestępstwa.

W nocy z 19 na 20 grudnia lubelscy policjanci zostali powiadomieni o pożarze dwóch samochodów na terenie gminy Niemce. Już wstępne czynności na miejscu wskazywały na podpalenie. Pokrzywdzone osoby straty oszacowały na 30 tysięcy złotych. Kryminalni na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dowody przestępstwa.

Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu lubelskiej komendy. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności operacyjnych namierzyli sprawcę. 27-latek został zatrzymany wczoraj. Mieszkaniec Lublina usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. W ten sposób chciał wyrównać rachunki związane z rozliczeniami finansowymi.

Grozi mu do 5 lat więzienia.

Poprzedni artykułTragedia. Nagłe zatrzymanie krążenia. Mężczyzny nie udało się uratować (ZDJĘCIA)
Następny artykułW domu drukował pieniądze. Zdążył zrobić 160 banknotów