Śmiertelny wypadek. Renault zmiażdżone przez ciężarówkę (ZDJĘCIA)

Siła zderzenia była ogromna. Renault zostało zmiażdżone. W wyniku poniesionych obrażeń kierowca renault poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci wyjaśniają przyczyny oraz okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w środę, 7 lutego na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Przyłubie. Zderzyły się renault i ciężarówka. 59-latek z  renault zginął na miejscu.

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę po godzinie 13:00. Dyżurny bydgoskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 10 w Przyłubiu. Zderzyły się renault z ciężarówką.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 59-letni kierujący Renault, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwnego kierunku ciężarową Scanią.

Siła zderzenia była ogromna. Renault zostało zmiażdżone. W wyniku poniesionych obrażeń kierowca renault poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu ciężarowego nie odniósł żądnych obrażeń.

Bydgoscy policjanci prowadzą, pod nadzorem prokuratora, czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Poprzedni artykułJutro tłusty czwartek, a Lidl wycofuje pączki i w dodatku je rozda
Następny artykułUkrainiec tak często łamał prawo, że został deportowany