Reklama Toyota

Śmiertelny wypadek. Opel dachował zginęła jedna osoba a trzy zostały ranne (ZDJĘCIA)

Śmiertelny wypadek na trasie Długie Nowe – Niechłód w powiecie leszczyńskim. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy zostały ranne. 

Wszystko wydarzyło się w sobotę 9 października około godziny 16:30 na drodze leśnej, która prowadzi skrótem do drogi krajowej numer 12 w miejscowości Niechłód.  Na miejsce natychmiast przyjechały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń leszczyńskiej policjiw ynika, że przyczyną wypadku mogła być prędkość. – Kierowca opla nagle wpadł w poślizg, stracił panowanie nad samochodem, a następnie dachował w rowie- informuje Monika Żymełka Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lesznie

Po dojeździe na miejsce strażaków, natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator z pojazdu i zarazem przystąpili do akcji ratowniczej. Strażacy by wykonać dostęp do pasażera musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. Pozostali uczestnicy wypadku jeszcze przed przybyciem służb sami opuścili pojazd o własnych siłach.

Niestety w wyniku wypadku 44-letni pasażer zginął na miejscu. Trzy kolejne osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Wszystkie okoliczności tragicznego wypadku wyjaśniać będzie Policja pod nadzorem prokuratora.

Foto. Filip Wybieralski Radio Elka Leszno

Poprzedni artykułPoszedł do lasu na grzyby i znalazł pocisk moździerzowy z okresu Drugiej Wojny Światowej
Następny artykułKoszmarny wypadek opla i skody. Nie żyje jedna osoba 77-letnia pasażerka skody (ZDJĘCIA)