Reklama Toyota

Śmiertelne potrącenie. Sprawca uciekł z miejsca, nie udzielając pomocy. Szuka go policja

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku, jaki miał miejsce dziś w nocy w miejscowości Zakręcie. Przed godziną trzecią doszło tam do śmiertelnego potrącenia starszego mężczyzny. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do wypadku doszło dziś około godz. 3 w nocy w miejscowości Zakręcie. Poruszającego się drogą krajową mężczyznę potrącił nieznany pojazd, a sprawca nie udzielając pierwszej pomocy oddalił się z miejsca zdarzenia.

Niestety życia mężczyzny nie dało się uratować. Obecnie trwa ustalanie jego tożsamości. Ze wstępnych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna prawdopodobnie prowadził rower idąc skrajną częścią jezdni.

Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd typu bus. Auto może posiadać uszkodzenia.

Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź poruszały się miedzy godziną 2:00-3:00 drogą krajową K-17 na odcinku Zamość – Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką policji.

Poprzedni artykułБукмекерская Компания Mostbet Подготовила Несколько Полезных Советов По Ставкам На Спортивные Единоборства
Następny artykułDosłownie owinął BMW o drzewo w Zielonej Górze. Prawo jazdy ma od… dwóch miesięcy (ZDJĘCIA)