Skatował na chodniku 17-letnią partnerkę. Uderzał i kopał przy maleńkim dziecku (FILM)

Na trzy miesiące trafił do aresztu 22-letni mężczyzna, który w centrum Kamiennej Góry brutalnie pobił swoją 17-letnią partnerkę podczas spaceru z dzieckiem. Szybko wyszło na jaw, iż to nie jedyne jego przewinienia wobec kobiety. Sadysta został zatrzymany. Na wyrok poczeka w tymczasowym areszcie.

Przed kilkoma dniami policjanci z komendy w Kamiennej Górze dostali informację, że w sieci krąży nagranie z pobicia kobiety w centrum miasta. Nie zajęło im zbyt wiele czasu ustalenie danych sprawcy. Bardzo szybko 22-latek został zatrzymany.  I natychmiast wyszło na jaw, że to nie jedyne przewinienia sadysty wobec 17-letniej partnerki.

Sadysta usłyszał zarzuty znęcania się, pobicie o charakterze chuligańskim oraz gróźb karalnych pozbawienia życia. Wszystkich zarzucanych czynów dopuścił się w warunkach recydywy.

Życiu ani zdrowiu 17-latce ani jej dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo. Sąd w Kamiennej Górze zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Na wyrok poczeka za kratami. Grozi mu surowa kara więzienia.

Poprzedni artykułUciekał policji pod prąd skuterem. Dostał 70 punktów karnych
Następny artykułRok temu zmarł policjant Mariusz Wąsowicz