Reklama samochody.pl
Wielkopolska 112 » Z kraju » Skatował malutkie dziecko. 2,5-latka z urazami głowy walczy o życie. Sadysta nie przyznaje się

16 stycznia, 2021

Skatował malutkie dziecko. 2,5-latka z urazami głowy walczy o życie. Sadysta nie przyznaje się

Policjanci z komisariatu VI w Częstochowie zatrzymali 29-letka, który skatował 2,5-letnią dziewczynkę. Maluszek walczy o żucie. Ma poważne urazy głowy. Decyzją sądu 29-latek trafił do aresztu.

O makabrycznym zdarzeniu policję powiadomił szpital, do którego zostało przywiezione dziecko z bardzo poważnymi obrażeniami głowy. Rany wyraźnie wskazywały na ciężki pobicie maluszka.

Do urazu doszło 6 stycznia, ale dziewczynka do szpitala trafiła dopiero następnego dnia.

Zebrane w sprawie dowody i przeprowadzone czynności pozwoliły na przedstawienie zarzutu partnerowi jej matki, pod opieką którego się wtedy znajdowała.

Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Prowadzone w tej sprawie śledztwo pod nadzorem prokuratora ma wyjaśnić przyczyny i okoliczność tego zdarzenia.

Podejrzany, 29-letni mieszkaniec Częstochowy, jest dobrze znany częstochowskiej Policji. W przeszłości był wielokrotnie karany za liczne przestępstwa, w tym za bójki, pobicia i rozboje. Decyzją sądu na trzy miesiące trafił do aresztu. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara co najmniej 3 lat więzienia.

Polecane