Reklama samochody.pl

Policjanci, Strażacy oraz Ratownicy Medyczni – oddali hołd tragicznie zmarłemu koledze (ZDJĘCIA, WIDEO)

KPP Szamotuły
KPP Szamotuły

Punktualnie w samo południe (godzina 12:00) w całej Polsce służby oddały hołd tragicznie zmarłemu koledze śp. Michałowi policjantowi, który został zastrzelony podczas pełnienia służby.

Przypominamy, że w dniu 4 maja br. zginął, wypełniając do końca słowa roty ślubowania nasz Kolega i Przyjaciel – młodszy aspirant Michał Kędzierski. Miał 43 lata. Pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, policjantów i pracowników, rodzinie Michała i jego przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

 

WYPEŁNIŁ DO KOŃCA SŁOWA ROTY ŚLUBOWANIA…

Michał zawsze marzył o służbie w Policji. Swoje marzenie spełnił w grudniu 2011 roku, wstępując w nasze szeregi. Od wielu lat związany był z lokalnymi mediami, gdzie kreował pozytywny wizerunek Policji.

Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmówił pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas.
Michał zginął na służbie z rąk przestępcy, który wycelował broń w umundurowanego Policjanta i bez wahania pociągnął za spust. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Gniezno24.com
Gniezno24.com
KPP Grodzisk Wielkopolski
KPP Grodzisk Wielkopolski
KPP Ostrzeszów
KPP Ostrzeszów
KPP Szamotuły
KPP Szamotuły
PSP Ostrzeszów
PSP Ostrzeszów
WSPR w Poznaniu
WSPR w Poznaniu
SPKP Poznań
SPKP Poznań
KPP Piła
KPP Piła
Poznań
Poznań
KMP Leszno
KMP Leszno
KPP Września
KPP Września